Головна | Новини | Реєстрація | Вхід
 
Вівторок, 25.02.2020, 20:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти
Педагогічна преса
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі сайту

Всього: 146
Нових за місяць: 0
Нових за неділю: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

03.11.2016 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар "Використання проектної технології в роботі вчителів математики як один із чинників поліпшення якості знань учнів". Семінар підготовлений та проведений вчителями загальоосвітніх шкіл міста Тернівки. Семінар відвідали 56 учасників - вчителів математики з усіх районів та міст Дніпропетровської області.

           

 

Шановні колеги!

за адресою  http://mk.osvita-dnrpr.com  створено "Електронний методичний кабінет".

 Ваші пропозиції щодо розміщення необхідних матеріалів або Ваші особисті матеріали можна надсилати за адресою

E-mail: mk.osvitadnepr@gmail.com.

 

      На Дніпропетровщині створено й інтенсивно розвивається єдиний освітньо-інформаційний простір. Мета обласної влади - інтегрувати його в загальнонаціональний і міжнародний освітній простір. Для цього в регіоні відкритий Єдиний освітній центр, створений його портал, який об'єднав в єдину систему веб-ресурси усіх навчальних закладів області, а також реалізується низка освітніх електронних проектів, які розширюють доступ молоді до знань. 

    На Дніпропетровщині функціонують унікальні електронні проекти у галузі освіти. Зокрема, «Електронний методичний кабінет», «Електронний модуль «Атестація педагогічних працівників», «Мережевий освітній округ», «Study in Dnipropetrovsk Region».

    «Електронний методичний кабінет»

       У рамках проекту буде створено єдиний інформаційно-методичний простір, на якому будуть розміщені освітні нормативні документи, методичні матеріали, книги та статті, які допоможуть вчителям готуватися до занять та вдосконалювати свої знання та рівень педагогічної майстерності.

       Також на сайті будуть створені спеціальні чати, форуми, вебінари, за допомогою яких вчителі зможуть спілкуватися між собою та обмінюватися досвідом.

     «Електронний проект «Атестація педагогічних працівників»

        На Дніпропетровщині буде створено спеціальний сайт, який допоможе вчителям підготуватися та пройти атестацію. На сайті будуть розміщені необхідні бланки та форми, а також методичні матеріали. Це дозволить значно спростити процес підготовки та проходження атестації для вчителів.                                                                  

   «Мережевий освітній округ»

        У рамках проекту буде створено сайти, на яких розміщуватиметься поглиблена інформація, методичні та навчальні посібники, цікаві завдання з різних галузей науки. Це допоможе учням поглибити свої знання з улюблених предметів, підготуватися до олімпіад та вступних екзаменів.

  «Study in Dnipropetrovsk Region»

        У рамках цього проекту буде створено портал вищої освіти регіону, який буде доступний читачам як мінімум на 4 мовах (українська, російська, англійська, французька). Він об'єднає вже фактично наявні сайти вишів Дніпропетровщини, що дозволить залучити більшу кількість студентів з інших регіонів і країн до регіональних вишів.

Обласні проекти у сфері освіти: 

"Доступна дошкільна освіта";

"Всебічно розвинений дошкільник"

Проект "Здорове покоління"

"Освітній округ"

"Сучасний медичний кабінет"

"Wi-fi зони у навчальному закладі"

"Обдаровані діти Дніпропетровщини"

"Люблю тебе, моя Вітчизно"

"Наші таланти, тобі Україно!"

"Центр нових технологій"

"Підвищення престижу робітничих професій"

"Вдосконалення мережі училищ"

"Кваліфіковані кадри регіону"

"Молодіжна наука"

"Електронна атестація педагогічних кадрів"

"Віртуальна майстерня Петриківського розпису".

 

 Адрес ссылки Е-проект «Аттестация педкадров» http://prezi.com/rpafouzfmny-/?utm_campaign=share&utm_Адресmedium=copy&rc=ex0share

  

Форма входу
гость
20:45
Група: Ті - хто не з нами

Логін:
Пароль:
Наша адреса
51502
м. Тернівка
вул. С. Маркова,7
тел.8(05636)7-45-10
тел.8(05636)7-29-31
факс:8(05636)7-44-92
Наша кнопка
Визначні дати
Праздники Украины
Погода в Тернівці
Статистика +Copyright MyCorp © 2020
Звір - Білий український каталог сайтів, безкоштовна розкрутка сайтів, реєстрація в каталозі каталог сайтів каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Каталог Ресурсов Интернет