Головна | Корисна інформація | Реєстрація | Вхід
 
Вівторок, 25.02.2020, 20:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти
Педагогічна преса
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі сайту

Всього: 146
Нових за місяць: 0
Нових за неділю: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
Забезпеченість навчальних закладів комп’ютерною технікою на 03.01.2013
/zabezpechenist_navchalnikh_zakladiv_komp.pdf

 

 

Наказ

Про організацію і проведення міського

огляду - конкурсу методичних кабінетів

ЗНЗ та ДНЗ  на кращу організацію науково -

методичної роботи з педагогічними кадрами

        Згідно з планом роботи відділу освіти та планом роботи методичного кабінету з метою створення належних умов для реалізації змісту навчальних програм, активізації творчого потенціалу, стимулювання зросту професійної культури педагогів, удосконалення їх педагогічної майстерності, удосконалення структури методичної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах.

 НАКАЗУЮ:

 1. Провести у період з 22 по 26 лютого 2016 року міський огляд-конкурс методичних кабінетів загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів за затвердженим на засіданні міської методичної ради Положенням (додаток 1).
 2. Затвердити склад журі Конкурсу (додаток 3).
 3. Директорам загальноосвітніх шкіл:
  1.  Вжити організаційних заходів щодо участі методичних кабінетів в огляді-конкурсі.
  2.  Подати заявки для участі у Конкурсі за встановленою формою (додаток 2).
 4. Завідувачу методичним кабінетом відділу освіти Кусакіній Т.О.:
  1.  Організувати роботу членів журі Конкурсу та визначити призерів огляду-конкурсу методичних кабінетів загальноосвітніх шкіл.
  2.  Нагородити грамотами відділу освіти Тернівської міської ради призерів Конкурсу.
 5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на завідувача методичним кабінетом відділу освіти Кусакіну Т.О.

Додаток 1

Положення

про проведення міського огляду - конкурсу методичних кабінетів ЗНЗ та ДНЗ на кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами

 Міський огляд - конкурс методичних кабінетів проводиться відповідно до Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про дошкільну освіту”, Положення про методичний кабінет, Плану заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти на період до 2021 року в місті Тернівка та передбачає реалізацію принципів гуманізації освіти, демократизації, методологічної переорієнтації педагогічних працівників на нову філософію мислення спонукання їх до творчої методичної та пошукової діяльності. Огляд - конкурс сприяє виявленню кращої організації методичної роботи з педагогічними кадрами та спрямований на активізацію і вдосконалення науково-методичної роботи.

1.Мета огляду конкурсу

 Головною метою огляду конкурсу є удосконалення змісту, напрямів, форм і методів методичної роботи з педагогічними і керівними кадрами в навчальних закладах, виявлення та поширення сучасних технологій, підвищення їх кваліфікації та фахового рівня в сучасних умовах; їх наукового, навчально – методичного і кадрового забезпечення.

2. Цілі і завдання огляду конкурсу

 2.1. Вивчення стану реалізації завдань і напрямів роботи методичних кабінетів з педагогічними кадрами, визначених Положенням про методичний кабінет середнього закладу освіти та Положенням про методичний кабінет дошкільного навчального закладу.

2.2. Виявлення інноваційних моделей та організаційних структур управління науково-методичною роботою в умовах навчального закладу.

2.3. Пошук і поширення сучасних ефективних форм і методів проведення науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, в тому числі з використанням засобів інформаційно-комунікаційних технологій.

2.4. Пропагування досвіду співпраці методичних кабінетів навчальних закладів з провідними науковими закладами, громадськими організаціями, іншими установами з питань підвищення кваліфікації педагогічних кадрів та вдосконалення науково-методичного, навчально-методичного і матеріально-технічного забезпечення.

 2.5. Оновлення інформаційно-ресурсного банку даних перспективного досвіду роботи кращих методичних кабінетів навчальних закладів, методичних напрацювань, зорієнтованих на підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

 2.6. Виявлення та підтримка креативних керівників методичних кабінетів навчальних закладів.

 2.7. Привернення уваги органів виконавчої влади, науковців, громадськості до питань підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

 2.8. Узагальнення та презентація перспективного досвіду функціонування методичних кабінетів навчальних закладів.

3. Визначення переможців

3.1. Переможців  огляду-конкурсу серед методичних кабінетів ЗНЗ та методичних кабінетів ДНЗ (окремо) визначає журі.

4. Журі огляду-конкурсу

4.1. Склад міського журі огляду-конкурсу затверджується наказом відділу освіти.

5. Умови та порядок проведення огляду-конкурсу

5.1. У міському огляді-конкурсі беруть участь методичні кабінети дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів.

5.2. Огляд-конкурс проводиться один раз на 5 років.

5.3. Огляд-конкурс проводиться поетапно:

перший етап – підготовка та подання методичними кабінетами навчальних закладів до міського оргкомітету заявки з відповідними матеріалами для участі в огляді-конкурсі (до 19 лютого 2016 року).

другий етап – безпосередній огляд шкільних методичних кабінетів (методичних куточків) та розгляд надісланих матеріалів членами журі міського огляду-конкурсу, визначення його переможців.

 1. Матеріали для надання на розгляд членам журі огляду-конкурсу:
  1. Заявка на участь в огляді-конкурсі.
  2. Річний план роботи методичного кабінету (циклограми, схеми, діаграми, які детально висвітлюють діяльність методичного кабінету, плани роботи методичних об’єднань, творчих груп, майстер-класів тощо).

Матеріали МК за останні три роки:

 6.3. Матеріали моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів, результативності діяльності педагогічних працівників навчального закладу та ефективності роботи вчителів-методистів, «старших вчителів». Інформація про проведення масових заходів: конференції, семінари, конкурси, виставки, фестивалі тощо).

 6.4. Бібліографія друкованої продукції та публікацій педагогічних працівників навчального закладу у педагогічний пресі.

 6.5. Анотований каталог перспективного педагогічного досвіду, оформленого у методкабінеті та схваленого методичною радою відповідного рівня, матеріали роботи вчителів-методистів.

6.6. Матеріали про реалізацію обласного науково-методичного проекту.

6.7. У разі потреби подаються фото- та відеоматеріали.

7. Вимоги до матеріалів, що надсилаються на огляд-конкурс

7.1. Матеріали, що подаються на огляд-конкурс, повинні розкрити:

 - якість та ефективність науково-методичної роботи з педагогічними кадрами;

 - відповідність організаційної структури науково-методичної роботи особливостям навчального закладу;

 - доцільність та відповідність змісту, форм і методів науково-методичної роботи з педагогічними працівниками рівню їхньої професійної компетентності та педагогічної майстерності, потребам, запитам та інтересам;

 - перспективи розвитку науково-методичної роботи в навчальному закладі;

 - організацію й проведення дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності (впровадження сучасних методик, технологій навчання і виховання, модернізацію змісту, форм і методів роботи з педагогічними кадрами, апробацію навчально-методичної літератури тощо);

 - систему виявлення, узагальнення та впровадження в практику перспективного педагогічного досвіду;

 - розробку та впровадження ефективних засобів розвитку творчої ініціативи та мотивації педагогічних працівників, залучення їх до активної участі в науково-методичній роботі та конкурсах професійної майстерності;

 - співпрацю навчального закладу з іншими методичними кабінетами, центрами, науковими установами, вищими навчальними закладами, громадськими організаціями щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

 - систему та результативність роботи з обдарованою учнівською молоддю, учнями з особливими потребами та учнями з девіантною поведінкою;

 - систему та результативність роботи вчителів-методистів;

 - наявність у методичних кабінетах наочної та просвітницької інформації.

7.2.   Конкурсні матеріали надаються оргкомітету до 19 лютого поточного навчального року у друкованому вигляді (формат – А4, інтервал – 1,5, кегель 14, текстовий редактор Word).

8. Огляд шкільних кабінетів членами журі

8.1. Члени журі оглядатимуть приміщення шкільного методичного кабінету: оснащення ШМК, наявність в ньому наочної просвітницької інформації, атестаційних куточків, виставкового матеріалу, періодичних фахових видань, методичної літератури, бібліотечок для вчителів за фахом тощо. Також береться до уваги естетичне оформлення ШМК.

9. Підсумок огляду-конкурсу

          9.1. Методичні кабінети, що стали переможцями огляду-конкурсу нагороджуються дипломами відповідно І, ІІ, ІІІ ступенів.

 

 

Форма входу
гость
20:47
Група: Ті - хто не з нами

Логін:
Пароль:
Наша адреса
51502
м. Тернівка
вул. С. Маркова,7
тел.8(05636)7-45-10
тел.8(05636)7-29-31
факс:8(05636)7-44-92
Наша кнопка
Визначні дати
Праздники Украины
Погода в Тернівці
Статистика +Copyright MyCorp © 2020
Звір - Білий український каталог сайтів, безкоштовна розкрутка сайтів, реєстрація в каталозі каталог сайтів каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Каталог Ресурсов Интернет