Головна | Новини | Реєстрація | Вхід
 
Четвер, 21.09.2017, 14:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти
Педагогічна преса
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі сайту

Всього: 145
Нових за місяць: 0
Нових за неділю: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

03.11.2016 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар "Використання проектної технології в роботі вчителів математики як один із чинників поліпшення якості знань учнів". Семінар підготовлений та проведений вчителями загальоосвітніх шкіл міста Тернівки. Семінар відвідали 56 учасників - вчителів математики з усіх районів та міст Дніпропетровської області.

           

Пам’ятні дати

 980 років (1037) від заснування бібліотеки Софійського собору, першої відомої бібліотеки в Київській Русі.

385 років (1632) від початку діяльності Києво-Могилянського колегіуму, першого вищого навчального закладу на території України.

 380 років (1637) від виходу «Євангелія Учительного» у друкарні Києво-Печерської лаври в перекладі українською мовою з виправленнями і вступним словом Петра Могили.

 295 років (1722) від заснування Харківського колегіуму — другої після Києво-Могилянської академії школи з повним курсом наук для всіх верств населення.

 200 років (1817) від заснування Рішельєвського ліцею, закритого середнього навчального закладу підвищеного типу (нині — Одеський національний університет імені І. І. Мечникова).

 180 років (1837) з початку видання діячами «Руської трійці» альманаху «Русалка Дністровая» — першої книги українською мовою в Галичині.

 150 років (1867) від виходу журналу «Учитель» — одного з перших педагогічних друкованих органів в Україні та першого світського періодичного видання Закарпаття, завданням якого було підвищення професійного рівня вчителів та сприяння освітньому розвиткові простого народу.

 100 років (1917-1920) від заснування Українського товариства шкільної освіти, до якого входили організаційний, педагогічний та фінансовий відділи. Товариство розробило план єдиної трудової школи, відкрило 16 українських шкіл, видавало підручники українською мовою.

 100 років (1917) від заснування Першої української гімназії імені Тараса Шевченка (згодом — Трудова школа імені Тараса Шевченка), що перетворилася на своєрідну дослідну освітню установу, в якій проходили апробацію нові програми і підручники Ювілейні дати – ті, що не визначені або недавно минули.

 980 років від дня народження Феодосія Печерського (бл. 1036-1074), давньоруського церковного письменника, просвітителя, одного з перших ігуменів Києво-Печерського монастиря.

 190 років від дня народження Памфіїла Даниловича Юркевича (1826-1874), видатного українського мислителя, філософа і педагога.

 180 років від дня народження Василя Степановича Гнилосирова (1836-1900), педагога, публіциста, просвітника.

 180 років від дня народження Олександра Яковича Кониського (1836-1900), педагога, письменника, публіциста, громадського діяча, організатора недільних шкіл – вересень-жовтень.

 150 років від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського (1866-1964), українського історика, громадського та політичного діяча, голови Центральної Ради Української Народної Республіки.

200 років від дня народження Михайла Корнійовича Чалого (1816-1907), українського педагога, культурно-освітнього діяча, біографа Т. Г. Шевченка, автора наукових праць з питань історії народної освіти й культури України.

 180 років від дня народження Павла Гнатовича Житецького (1836-1911), ученого, педагога, громадського діяча.

 420 років від дня народження Петра Семеновича Могили (1597-1647), українського богослова та мислителя, політичного, церковного і освітнього діяча, мецената, одного із найвизначніших організаторів і реформаторів освіти та церкви в Україні.

 130 років від дня народження Івана Івановича Завадовського (1887-1932), українського мовознавця і педагога, автора навчальних посібників із загального та українського мовознавства, методичних розробок і матеріалів для вчителів шкіл, зокрема «Українська мова», «Основи мовознавства» – лютий-березень.

 130 років від дня народження Леся Курбаса (1887-1937), українського театрального режисера, громадського діяча, актора, драматурга і публіциста, педагога.

 190 років від дня народження Леоніда Івановича Глібова (1827-1893), українського педагога, байкаря, поета-лірика, драматурга, публіциста, журналіста, видавця, культурно-освітнього діяча, одного з організаторів недільних шкіл.

 170 років від дня народження Олександра Олександровича Русова (1847-1915), українського вченого, славіста, педагога, етнографа, фольклориста, статистика, музикознавця, громадського діяча, автора наукових праць із українського правопису, фольклористики, із питань педагогіки, методики викладання предметів у гімназіях тощо – травень.

 200 років від дня народження Миколи Івановича Костомарова (1817-1885), українського та російського історика, письменника, літературознавця, педагога, етнографа, фольклориста, суспільно-політичного діяча, одного із засновників Кирило-Мефодіївського братства.

 170 років від дня народження Олександра Григоровича Барвінського (1847-1926), українського вченого, педагога, історика, літературознавця, публіциста, редактора, громадського та державного діяча, автора посібників, підручників, хрестоматій з української літератури для початкових шкіл, гімназій і вчительських семінарій.

 150 років від дня народження Остапа Макарушки (1867-1931), українського педагога, філолога, голови Українського педагогічного товариства «Рідна школа».

Стосовно планування роботи у новому навчальному році у нагоді стане посилання на сайт "Педрада. Портал освітян України": http://www.pedrada.com.ua/news/3873-qqn-16-m8-09-08-2016-pamyatn-ta-yuvleyn-dati-zaplanuyte-na-20162017-navchalniy-rk

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/news/3873-qqn-16-m8-09-08-2016-pamyatn-ta-yuvleyn-dati-zaplanuyte-na-20162017-navchalniy-rk

 

Шановні колеги!

за адресою  http://mk.osvita-dnrpr.com  розпочав роботу "Електронний методичний кабінет".

 Ваші пропозиції щодо розміщення необхідних матеріалів або Ваші особисті матеріали можна надсилати за адресою

E-mail: mk.osvitadnepr@gmail.com.

 

      На Дніпропетровщині створено й інтенсивно розвивається єдиний освітньо-інформаційний простір. Мета обласної влади - інтегрувати його в загальнонаціональний і міжнародний освітній простір. Для цього в регіоні відкритий Єдиний освітній центр, створений його портал, який об'єднав в єдину систему веб-ресурси усіх навчальних закладів області, а також реалізується низка освітніх електронних проектів, які розширюють доступ молоді до знань. 

    На Дніпропетровщині функціонують унікальні електронні проекти у галузі освіти. Зокрема, «Електронний методичний кабінет», «Електронний модуль «Атестація педагогічних працівників», «Мережевий освітній округ», «Study in Dnipropetrovsk Region».

    «Електронний методичний кабінет»

       У рамках проекту буде створено єдиний інформаційно-методичний простір, на якому будуть розміщені освітні нормативні документи, методичні матеріали, книги та статті, які допоможуть вчителям готуватися до занять та вдосконалювати свої знання та рівень педагогічної майстерності.

       Також на сайті будуть створені спеціальні чати, форуми, вебінари, за допомогою яких вчителі зможуть спілкуватися між собою та обмінюватися досвідом.

     «Електронний проект «Атестація педагогічних працівників»

        На Дніпропетровщині буде створено спеціальний сайт, який допоможе вчителям підготуватися та пройти атестацію. На сайті будуть розміщені необхідні бланки та форми, а також методичні матеріали. Це дозволить значно спростити процес підготовки та проходження атестації для вчителів.                                                                  

   «Мережевий освітній округ»

        У рамках проекту буде створено сайти, на яких розміщуватиметься поглиблена інформація, методичні та навчальні посібники, цікаві завдання з різних галузей науки. Це допоможе учням поглибити свої знання з улюблених предметів, підготуватися до олімпіад та вступних екзаменів.

  «Study in Dnipropetrovsk Region»

        У рамках цього проекту буде створено портал вищої освіти регіону, який буде доступний читачам як мінімум на 4 мовах (українська, російська, англійська, французька). Він об'єднає вже фактично наявні сайти вишів Дніпропетровщини, що дозволить залучити більшу кількість студентів з інших регіонів і країн до регіональних вишів.

Обласні проекти у сфері освіти: 

"Доступна дошкільна освіта";

"Всебічно розвинений дошкільник"

Проект "Здорове покоління"

"Освітній округ"

"Сучасний медичний кабінет"

"Wi-fi зони у навчальному закладі"

"Обдаровані діти Дніпропетровщини"

"Люблю тебе, моя Вітчизно"

"Наші таланти, тобі Україно!"

"Центр нових технологій"

"Підвищення престижу робітничих професій"

"Вдосконалення мережі училищ"

"Кваліфіковані кадри регіону"

"Молодіжна наука"

"Електронна атестація педагогічних кадрів"

 Адрес ссылки Е-проект «Аттестация педкадров» http://prezi.com/rpafouzfmny-/?utm_campaign=share&utm_Адресmedium=copy&rc=ex0share

"Віртуальна майстерня Петриківського розпису".      

Форма входу
гость
14:20
Група: Ті - хто не з нами

Логін:
Пароль:
Наша адреса
51502
м. Тернівка
вул. С. Маркова,7
тел.8(05636)7-45-10
тел.8(05636)7-29-31
факс:8(05636)7-44-92
Наша кнопка
Визначні дати
Праздники Украины
Погода в Тернівці
Статистика +Copyright MyCorp © 2017
Звір - Білий український каталог сайтів, безкоштовна розкрутка сайтів, реєстрація в каталозі каталог сайтів каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Каталог Ресурсов Интернет