Головна | Прес-релізи | Реєстрація | Вхід
 
Вівторок, 25.02.2020, 20:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти
Педагогічна преса
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі сайту

Всього: 146
Нових за місяць: 0
Нових за неділю: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

УКРАЇНА

                                                                                         ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

                                                                                         УПРАВЛІННЯ ПРЕСИ ТА ІНФОРМАЦІЇ

 

пр.Кірова,1, м. Дніпропетровськ, 49004, тел./факс (056)742-70-70,  reception@adm.dp.ua, ЄДРПОУ 33717066

 


ПРЕС-РЕЛІЗ                                                  м. Дніпродзержинськ, 04 грудня 2012 року

Олександр Вілкул: «До Дня Святого Миколая після реконструкції у Дніпродзержинську буде відкрито дитячий садок №1»

 

До Дня Святого Миколая після реконструкції у Дніпродзержинську буде відкрито дитячий садок №1. Заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник за дорученням губернатора Олександра Вілкула провів виїзну нараду щодо завершення реконструкції дитячого дошкільного закладу № 1 міста Дніпродзержинськ.

Після реконструкції у дитсадку буде відкрито 4 додаткових групи для дітей з особливими потребами (вадами мови та порушенням психічного розвитку). А восени 2012 року на базі цього дитсадка створено дошкільний навчальний заклад – Центр розвитку дитини.

«Наразі роботи з реконструкції дитячого садка №1 у Дніпродзержинську виконані на 93%. Тож до Дня Святого Миколая дитсадок буде відкрито. Він стане гарним подарунок і батькам, і дітям до цього свята», - сказав Олександр Вілкул.

Приміщення чотирьох груп дитсадка не функціонували з 1991 року. Після реконструкції будівлі ДНЗ № 1 буде збільшено кількість місць із 260 до 320, що дозволить повністю вирішити питання забезпечення місцями дітей дошкільного віку першого мікрорайону Лівобережжя у Дніпродзержинську.

В рамках реконструкції садка замінено електричну проводку, внутрішні інженерні мережі, відремонтовано покрівлю, покладено кахель в санвузлах, підготовлено труби опалення для утеплення підлоги, замінено дерев’яні віконні рами на енергозберігаючі металопластикові, улаштовано підлогу, триває благоустрій території.

У рамках регіональної програми «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», яка розроблена і реалізується під керівництвом Олександра Вілкула,важливою складовою розвитку системи освіти в області є створення умов для якісної освіти й виховання дітей дошкільного віку. З цією метою обласна влада третій рік поспіль забезпечує збільшення кількості місць у системі дошкільної освіти – проводяться ремонти в існуючих закладах, будуються нові дитячі садки.

Наразі в Дніпропетровській області всі діти п’ятирічного віку охоплені дошкільною освітою (100%). Під керівництвом губернатора Олександра Вілкула у регіоні за два з половиною роки вже відкрито 81 дошкільний навчальний заклад та близько 250 додаткових груп при діючих дитсадках. Це більше 8 тисяч нових місць. До кінця 2012 року планується відкрити ще 13 дошкільних навчальних закладів і створити близько 10 додаткових груп у діючих дитячих садках. Мета обласної влади – забезпечити всіх малят Дніпропетровщини місцями в дитячих садках.

 

 

 

Довідка:

Станом на 04 грудня 2012 року у Дніпродзержинську функціонує 51 дошкільний навчальний заклад:

-     40 дошкільних навчальних закладів у м. Дніпродзержинськ та смт. Карнаухівка;

          -    1 дошкільний навчальний заклад – центр розвитку дитини;

          -   11 навчально-виховних комплексів.

Працюють 14 спеціалізованих дитячих садків для дітей з особливими потребами.

У 2011-2012 роках у Дніпродзержинську:

- відкрито дошкільне відділення в навчально-виховному комплексі №3;

- створено комунальний заклад «Спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №40 «Вогник» Дніпродзержинської міської ради;

- завершена робота з реорганізації навчально-виховного комплексу №32 «Дельфін» у спеціальний дошкільний навчальний заклад;

- відкрито 29 нових груп

           Дошкільну освіту здобувають 8 тис 884 дітини.
Форма входу
гость
20:48
Група: Ті - хто не з нами

Логін:
Пароль:
Наша адреса
51502
м. Тернівка
вул. С. Маркова,7
тел.8(05636)7-45-10
тел.8(05636)7-29-31
факс:8(05636)7-44-92
Наша кнопка
Визначні дати
Праздники Украины
Погода в Тернівці
Статистика +Copyright MyCorp © 2020
Звір - Білий український каталог сайтів, безкоштовна розкрутка сайтів, реєстрація в каталозі каталог сайтів каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Каталог Ресурсов Интернет