Головна | Прес-релізи | Реєстрація | Вхід
 
Четвер, 21.09.2017, 14:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Відділ освіти
Педагогічна преса
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі сайту

Всього: 145
Нових за місяць: 0
Нових за неділю: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

  «Яка оцінка стоятиме в атестаті вступника, якщо він не складе об’єднаний іспит державної підсумкової атестації та ЗНО?»

Обласна влада відповідає на найгостріші питання жителів Дніпропетровщини. Щопонеділка та щосереди з 15.00 до 15.40 на центральній площі Дніпропетровська працює «відкритий мікрофон». До нього може підійти кожен та поставити своє запитання до обласної влади.

Наразі публікуємо відповідь на питання про правила складання об’єднаного іспиту державної підсумкової атестації та ЗНО з української мови і літератури: «Яка оцінка стоятиме в атестаті абітурієнта, якщо він не зміг скласти об’єднаний іспит? Чи є можливість перескладання та хто визначатиме критерії можливої оцінки за тест у випадку, якщо учасника ЗНО було видалено з аудиторії?» Відповідає директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

 У 2015 році у систему ЗНО передбачено 3 найголовніші нововведення. Зокрема, це дворівневі тести з української мови і літератури та математики, введення порогів «склав» і «не склав» та поєднання державної підсумкової атестації з незалежним оцінюванням.

 За розв’язання тестових завдань з української мови та літератури учень випускного класу може отримати результат від «1» балу за 12-тибальною шкалою і це буде відповідати рівню «не склав» у рейтинговій системі ЗНО. Тобто всі випускники, які прийдуть і виконають тест, будуть атестовані за курс загальної середньої школи.

 У випадку, якщо абітурієнта було видалено під час іспиту, буде проведено аналіз роботи. Тобто до підсумкової оцінки буде зараховано той результат, який учасник ЗНО встиг напрацювати до моменту видалення. Рішення про це прийматиме експертна комісія.

 Якщо вступника було видалено до того, як він встиг приступити до роботи, це зарахують як неявку на тестування.

 Можливості переатестації для таких абітурієнтів не передбачено. Отримати атестат вони зможуть лише наступного року, за формою екстернатного навчання.

 Загалом визначення результатів ЗНО буде проходити за відповідністю до порогу «склав» і «не склав». Після цього буде застосована процедура шкалювання. Тобто розподіл за рейтинговим рівнем знань учасників.

 

 

Форма входу
гость
14:10
Група: Ті - хто не з нами

Логін:
Пароль:
Наша адреса
51502
м. Тернівка
вул. С. Маркова,7
тел.8(05636)7-45-10
тел.8(05636)7-29-31
факс:8(05636)7-44-92
Наша кнопка
Визначні дати
Праздники Украины
Погода в Тернівці
Статистика +Copyright MyCorp © 2017
Звір - Білий український каталог сайтів, безкоштовна розкрутка сайтів, реєстрація в каталозі каталог сайтів каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Каталог Ресурсов Интернет